facebook instagram formularz rezerwacyjny
przypływy i odpływy - luksusowe domki letniskowe na wynajem Jastrzębia Góra
PL EN

Warto odwiedzić

Przypływy & Odpływy - otoczenie

Plaża

Tuż za naszym ogrodzeniem rozciąga się malowniczy las, przez który prowadzi ścieżka w kierunku plaży w Rozewiu. Odległość od morza to około 15 minut spacerem (1200m). Plaża jest bardzo urozmaiconą, o linii brzegowej charakteryzującej się dużą różnorodnością. W części zachodniej jest szeroka i piaszczysta, we wschodniej – kamienista. Wieczorami na plaży można spotkać wielu spacerujących oraz miłośników nadbałtyckich zachodów słońca.

Przypływy & Odpływy - strefa chillout

Latarnia morska Rozewie

Znajdująca się na Przylądku Rozewie latarnia morska jest najstarszą taką budowlą na naszym wybrzeżu. Jej konstrukcja obejmuje murowaną podstawę oraz metalową wieżę. We wnętrzu latarni działa niewielkie muzeum prezentujące przekrój latarni od czasów starożytnych do współczesności. Latarnia Rozewie jest wysoka na 32,7 m, a zasięg światła to 26 Mm.

Przypływy & Odpływy - grill

Gwiazda Północy

Gwiazda Północy jest kamiennym obeliskiem, ufundowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Jastrzębiej Góry z okazji obchodów 80-lecia miejscowości. Wyznacza najdalej na północ wysunięty punkt polskiego wybrzeża.

Przypływy & Odpływy - plac zabaw

Jastrzębski klif

Klif w Jastrzębiej Górze jest najwyższym klifem na polskim wybrzeżu. Jego wysokość dochodzi do 33 metrów, dzięki czemu stanowi doskonały punkt widokowy na Bałtyk oraz ciągnącą się wzdłuż jego brzegu plażę. Wzdłuż krawędzi klifu biegnie niebieski szlak turystyczny, stanowiący część niebieskiego szlaku rozewskiego.

Zarezerwuj domek apartamentowy już dziś!

Aby sprawdzić dostępność prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Interesuje mnie domek:
Provance
Hampton
Marine
Loft
Vintage

Lokalizacja

ul. Maślakowa 25, 84-104 Jastrzębia Góra - Tupadły

Telefon

+48 510 053 696

WWW

www.przyplywyiodplywy.pl